Vítejte na stránkách házenkářských turnajů mladších a starších žáků
DOBIÁŠ CUP ROŽNOV
Vítězem 17. ročníku starších žáků se stalo RHC Zubří
Doplňujeme fotogalerie:
Družstva ZDE
Střelecká soutěže ZDE
Slavnostní vyhlášení ZDE
Finále: RHC Zubří – TJ Slovan Modra ZDE
O 3. místo: SKH Polanka n.O. – HBC Olomouc 1966 ZDE
O 5. místo: HK FCC Město Lovosice – Liberec Handball ZDE
O 7. místo: TJ Rožnov pod Radhoštěm – ŠKP Bratislava ZDE
KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE
1. RHC Zubří |
2. TJ Slovan Modra |
3. HBC Olomouc 1966 |
4. SKH Polanka n. O. |
5. HK FCC Město Lovosice |
6. Liberec Handball |
7. ŠKP Bratislava |
8. TJ Rožnov p. Radh. |
9. HC Tatran Stupava |
10. TJ Lokomotiva Louny |
11. TJ Sokol Centrum Haná |
12. SK Žeravice |
13. TJ Sokol Horka n. M. |
Nejlepší brankář turnaje: Jakub Cibulec (RHC Zubří)
Nejlepší hráč turnaje: Adam Kotěšovský (SK Žeravice)
Nejlepší střelec turnaje: Jakub Demovič (TJ Slovan Modra)
V sobotní polední pauze proběhla Střelecká soutěž.
Nejlepší 3 střelci v této soutěži se stali:
Tadeáš Mokrejš (RHC Zubří)
Matěj Štolba (HK Město Lovosice)
Marko Jurkovič (TJ Slovan Modra)
Fotogalerie ze soutěže ZDE
Výsledky utkání o umístění a skupiny C – neděle 3.12.2017
Utkání | Čas | Družstvo A | Družstvo B | Výsledek | Poločas | |
S15 | 7:50 | Stupava | – | Horka n.M. | 21 : 4 | (11 : 0) |
S16 | 8:25 | Žeravice | – | Centrum Haná | 11 : 15 | (5:8) |
F1 | 9:00 | Bratislava | – | Rožnov p. R. | 18 : 16 | (10:8) |
S17 | 9:35 | Horka n.M. | – | Louny | 10 : 19 | (5:9) |
F2 | 10:15 | Liberec | – | Lovosice | 18 : 22 | (8:11) |
F3 | 10:55 | Olomouc | – | Polanka | 12 : 9 | (6:3) |
F4 | 11:35 | RHC Zubří | – | Modra | 18 : 13 | (9:7) |
Skupina A | Skupina B | Skupina C |
HBC Olomouc 1966 | TJ Slovan Modra | TJ Lokomotiva Louny |
ŠKP Bratislava | TJ Rožnov p.Radh. | SK Žeravice |
RHC Zubří | Město Lovosice | Horka n.M. |
Liberec Handball | SKH Polanka n.O. | HC Tatran Stupava |
TJ Sokol Centrum Haná | ||
Výsledky skupiny ZDE | Výsledky skupiny ZDE | Výsledky skupiny ZDE |
Výsledky semifinálových skupina A,B a skupiny C – sobota 2.12.2017
Utkání | Čas | Družstvo A | Družstvo B | Výsledek | Poločas | |
S1 | 11:20 | Rožnov p.R. | – | Lovosice | 17 : 18 | (10:9) |
S2 | 11:55 | Horka n.M. | – | Žeravice | 13 : 25 | (7:13) |
S3 | 12:30 | Bratislava | – | Liberec | 12 : 11 | (6:4) |
S4 | 13:05 | Stupava | – | Louny | 19 : 16 | (11:8) |
S5 | 13:40 | Modra | – | Polanka | 19 : 13 | (10:7) |
S6 | 14:15 | Olomouc | – | RHC Zubří | 11 : 22 | (5:11) |
S7 | 14:50 | Centrum Haná | – | Horka n. M. | 13 : 12 | (8:6) |
S8 | 15:25 | Lovosice | – | Modra | 14 : 20 | (6:10) |
S9 | 16:00 | Žeravice | – | Stupava | 7 : 19 | (1:10) |
S10 | 16:35 | Louny | – | Centrum Haná | 17 : 10 | (9:3) |
S11 | 17:10 | Polanka | – | Rožnov p. R. | 20 : 7 | (10:5) |
S12 | 17:45 | RHC Zubří | – | Bratislava | 20 : 8 | (11:4) |
S13 | 18:20 | Louny | – | Žeravice | 17 : 12 | (11:5) |
S14 | 19:00 | Liberec | – | Olomouc | 13 : 11 | (6:6) |
Skupina 1 | Skupina 2 | Skupina 3 | Skupina 4 |
TJ Lokomotiva Louny | Liberec Handball | TJ Rožnov p.R. | SKH Polanka n.O. |
HBC Olomouc 1966 | RHC Zubří | TJ Slovan Modra | HK FCEE Město Lovosice |
ŠKP Bratislava | SK Žeravice | TJ Sokol Horka n.M. | TJ Sokol Centrum Haná |
HC Tatran Stupava | |||
VÝSLEDKY SKUPINY ZDE | VÝSLEDKY SKUPINY ZDE | VÝSLEDKY SKUPINY ZDE | VÝSLEDKY SKUPINY ZDE |
Výsledky základních skupin sobota 2.12.2017
Utkání | Čas | Družstvo A | Družstvo B | Výsledek | Poločas | |
Z11 | 7:55 | RHC Zubří | – | Žeravice | 15 : 7 | (9:3) |
Z12 | 8:35 | Centrum Haná | – | Stupava | 10 : 20 | (4:10) |
Z13 | 9:10 | Olomouc | – | Louny | 12 : 10 | (6:5) |
Z14 | 9:45 | Polanka | – | Lovosice | 17 : 17 | (11:9) |
Z15 | 10:25 | Liberec | – | RHC Zubří | 13 : 22 | (22:13) |
Výsledky základních skupin – pátek 1.12.2017
Utkání | Čas | Družstvo A | Družstvo B | Výsledek | Poločas | |
Z1 | 14:20 | Rožnov | – | Modra | 9 : 16 | (5:8) |
Z2 | 14:55 | Stupava | – | Polanka n.O. | 11 : 16 | (4:8) |
Z3 | 15:30 | Louny | – | Bratislava | 11 : 15 | (5:5) |
Z4 | 16:10 | Stupava | – | Lovosice | 17 : 19 | (9:11) |
Z5 | 16:45 | Centrum Haná | – | Polanka | 12 : 15 | (3:9) |
Z6 | 17:20 | Bratislava | – | Olomouc | 8 : 21 | (4:11) |
Z7 | 17:50 | Modra | – | Horka n.M. | 19 : 12 | (11:6) |
Z8 | 18:25 | Liberec | – | Žeravice | 8 : 6 | (4:3) |
Z9 | 19:00 | Horka n. M. | – | Rožnov | 11 : 23 | (5:13) |
Z10 | 19:35 | Lovosice | – | Centrum Haná | 23 : 12 | (13:6) |