DOBIÁŠ CUP – vítězem starších žáků je RHC Zubří

Doporučujeme

Vítejte na stránkách házenkářských turnajů mladších a starších žáků
DOBIÁŠ CUP ROŽNOV

rhc

Vítězem 17. ročníku starších žáků se stalo RHC Zubří

Doplňujeme fotogalerie:
Družstva ZDE
Střelecká soutěže ZDE
Slavnostní vyhlášení ZDE
Finále: RHC Zubří – TJ Slovan Modra ZDE
O 3. místo: SKH Polanka n.O. – HBC Olomouc 1966 ZDE
O 5. místo: HK FCC Město Lovosice – Liberec Handball ZDE
O 7. místo: TJ Rožnov pod Radhoštěm – ŠKP Bratislava ZDE

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE

1. RHC Zubří  1b_rhc_zubri_medaile
2. TJ Slovan Modra  2b_modra_medaile
3. HBC Olomouc 1966  3b_olomouc_medaile
4. SKH Polanka n. O.  4_polanka
5. HK FCC Město Lovosice  5_lovosice
6. Liberec Handball  6_liberec
7. ŠKP Bratislava  7_bratislava
8. TJ Rožnov p. Radh.  8_roznov_8m
9. HC Tatran Stupava  9_stupava
10. TJ Lokomotiva Louny  10_louny
11. TJ Sokol Centrum Haná  11_hana
12. SK Žeravice  12_zeravice
13. TJ Sokol Horka n. M.  13_horka

Nejlepší brankář turnaje: Jakub Cibulec (RHC Zubří)

dc_stazaci_strelecka_soutez_2017-_41
Nejlepší hráč turnaje: Adam Kotěšovský (SK Žeravice)

dc_stazaci_strelecka_soutez_2017-_32
Nejlepší střelec turnaje: Jakub Demovič (TJ Slovan Modra)

dc_stazaci_strelecka_soutez_2017-_15

V sobotní polední pauze proběhla Střelecká soutěž.
Nejlepší 3 střelci v této soutěži se stali:
Tadeáš Mokrejš (RHC Zubří)
Matěj Štolba (HK Město Lovosice)
Marko Jurkovič (TJ Slovan Modra)

mg_2103

Fotogalerie ze soutěže ZDE



Výsledky utkání o umístění a skupiny C  – neděle 3.12.2017

Utkání Čas Družstvo A Družstvo B Výsledek Poločas
S15 7:50 Stupava  Horka n.M.  21 : 4  (11 : 0)
S16 8:25 Žeravice  Centrum Haná  11 : 15 (5:8) 
F1 9:00 Bratislava  Rožnov p. R.  18 : 16 (10:8) 
S17 9:35  Horka n.M.  Louny 10 : 19  (5:9) 
F2 10:15  Liberec Lovosice  18 : 22 (8:11) 
F3 10:55  Olomouc  Polanka  12 : 9  (6:3)
F4 11:35  RHC Zubří  Modra 18 : 13   (9:7)
Skupina A Skupina B Skupina C
 HBC Olomouc 1966  TJ Slovan Modra  TJ Lokomotiva Louny
 ŠKP Bratislava  TJ Rožnov p.Radh.  SK Žeravice
 RHC Zubří  Město Lovosice  Horka n.M.
 Liberec Handball  SKH Polanka n.O.  HC Tatran Stupava
 TJ Sokol Centrum Haná
Výsledky skupiny ZDE Výsledky skupiny ZDE Výsledky skupiny ZDE

Výsledky semifinálových skupina A,B a skupiny C  – sobota 2.12.2017

Utkání Čas Družstvo A Družstvo B Výsledek Poločas
S1 11:20  Rožnov p.R.  Lovosice  17 : 18 (10:9) 
S2 11:55  Horka n.M.  Žeravice  13 : 25 (7:13) 
S3 12:30   Bratislava  Liberec  12 : 11 (6:4) 
S4 13:05  Stupava  Louny  19 : 16 (11:8) 
S5 13:40  Modra  Polanka 19 : 13  (10:7) 
S6 14:15  Olomouc  RHC Zubří  11 : 22 (5:11) 
S7 14:50  Centrum Haná  Horka n. M.  13 : 12  (8:6)
S8 15:25  Lovosice  Modra 14 : 20 (6:10)
S9 16:00  Žeravice  Stupava 7 : 19   (1:10)
S10 16:35  Louny  Centrum Haná  17 : 10 (9:3) 
S11 17:10  Polanka Rožnov p. R. 20 : 7   (10:5)
S12 17:45   RHC Zubří  Bratislava 20 : 8   (11:4)
S13 18:20  Louny  Žeravice  17 : 12 (11:5) 
S14 19:00  Liberec  Olomouc  13 : 11 (6:6) 
Skupina 1 Skupina 2 Skupina 3 Skupina 4
TJ Lokomotiva Louny Liberec Handball TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O.
HBC Olomouc 1966 RHC Zubří TJ Slovan Modra HK FCEE Město Lovosice
ŠKP Bratislava SK Žeravice TJ Sokol Horka n.M. TJ Sokol Centrum Haná
      HC Tatran Stupava
VÝSLEDKY SKUPINY ZDE VÝSLEDKY SKUPINY ZDE VÝSLEDKY SKUPINY ZDE VÝSLEDKY SKUPINY ZDE

Výsledky základních skupin sobota 2.12.2017

Utkání Čas Družstvo A   Družstvo B Výsledek Poločas
Z11 7:55 RHC Zubří Žeravice  15 : 7 (9:3) 
Z12 8:35 Centrum Haná Stupava 10 : 20  (4:10) 
Z13 9:10 Olomouc Louny  12 : 10  (6:5)
Z14 9:45 Polanka Lovosice  17 : 17 (11:9) 
Z15 10:25 Liberec RHC Zubří  13 : 22 (22:13) 

Výsledky základních skupin – pátek 1.12.2017

Utkání Čas Družstvo A Družstvo B Výsledek Poločas
Z1 14:20 Rožnov Modra  9 : 16 (5:8) 
Z2 14:55 Stupava Polanka n.O.  11 : 16 (4:8) 
Z3 15:30 Louny Bratislava  11 : 15 (5:5) 
Z4 16:10 Stupava Lovosice  17 : 19 (9:11) 
Z5 16:45 Centrum Haná Polanka  12 : 15 (3:9) 
Z6 17:20 Bratislava Olomouc  8 : 21 (4:11) 
Z7 17:50 Modra Horka n.M.  19 : 12 (11:6) 
Z8 18:25 Liberec Žeravice  8 : 6 (4:3) 
Z9 19:00 Horka n. M. Rožnov  11 : 23 (5:13) 
Z10 19:35 Lovosice Centrum Haná 23 : 12   (13:6)