Vítejte na stránkách házenkářských turnajů mladších a starších žáků
DOBIÁŠ CUP ROŽNOV
DOBIÁŠ CUP – ml. žáků vyhrál tým TJ Sokol Ostrava Gratulujeme!!
Fotogalerie z turnaje:
Foto ze střelecké soutěže ZDE
Foto z vyhlášení ZDE
Finále: HC Zlín_dívky – TJ Sokol Ostrava ZDE
O 3. místo: SKH Polanka n.O. – SKKP Brno ZDE
Tatran Stupava – Velká Bystřice ZDE
HC Zubří – HC Zlín_dívky – ZDE
TJ Rožnov p. Radh.. – TJ Sokol Centrum Haná – ZDE
HC Zubří – ŠKP Bratislava – ZDE
SKKP Brno – HC Zlín_dívky – ZDE
TJ Sokol Centrum Haná – HC Kolín – ZDE
TJ Sokol Ostrava – SKH Polanka n.O. – ZDE
SKH Polanka n.O. – HBC Olomouc 1966 – ZDE
TJ Rožnov p. Radh. – TJ Sokol Ostrava – ZDE
HC Zlín – HBC Olomouc 1966 – ZDE
Individuální ceny turnaje:
Nejlepší hráč: | Šimon Erbes | SKPP Brno |
Nejlepší brankář: | Vojtěch Košťálek | TJ Sokol Ostrava |
Nejlepší střelec: | Veronika Gabrhelová | HC Zlín_dívky |
Konečné pořadí turnaje | |
1. | TJ Sokol Ostrava |
2. | HC Zlín_dívky |
3. | SKKP Handball Brno |
4. | SKH Polanka n.O. |
5. | HBC Olomouc 1966 |
6. | TJ Tatran Stupava |
7. | HC Zubří |
8. | ŠKP Bratislava |
9. | HC Zlín_chlapci |
10. | TJ Sokol Centrum Haná (omlouváme se týmu, ale unikla nám fotografie :() |
11. | Házená Velká Bystřice |
12. | TJ Rožnov pod Radhoštěm |
13. | HC Kolín |
Souhrnný přehled výsledků ZDE
Tabulka střelců ZDE
Výsledky utkání o umístění a skupiny C – neděle 26.11.2017
Utkání | Čas | Družstvo A | Družstvo B | Výsledek | Poločas | |
S15 | 7:50 | Zlín CH | – | Rožnov | 12:10 | (3:7) |
S16 | 8:25 | Haná | – | Kolín | 14:7 | (6:1) |
F1 | 9:00 | Zubří | – | Bratislava | 16:12 | (8:8) |
S17 | 9:35 | Rožnov | – | V. Bystřice | 12:13 | (4:6) |
F2 | 10:15 | Stupava | – | Olomouc | 14:18 | (7:10) |
F3 | 10:55 | Brno | – | Polanka | 18:10 | (9:3) |
F4 | 11:35 | Zlín D | – | Ostrava | 12:17 | (5:8) |
Semifinálové skupiny A, B a skupiny C:
Skupina A | Skupina B | Skupina C |
HC Zubří | TJ Sokol Ostrava | Házená Velká Bystřice |
HC Tatran Stupava | ŠKP Bratislava | TJ Sokol Centrum Haná |
HC Zlín, dívky | SKH Polanka n. O | TJ Rožnov p.R |
SKKP Handball Brno | HBC Olomouc 1966 | HC Zlín, chlapci |
Handball club Kolín | ||
Výsledky skupiny ZDE | Výsledky skupiny ZDE | Výsledky skupiny ZDE |
Výsledky semifinálových skupina A,B a skupiny C – sobota 25.11.2017
Utkání | Čas | Družstvo A | Družstvo B | Výsledek | Poločas | |
S1 | 11:20 | ŠKP Bratislava | – | Polanka | 10:26 | (4:14) |
S2 | 11:55 | TJ Rožnov | – | C. Haná | 12:14 | (6:6) |
S3 | 12:30 | Stupava | – | Brno | 12:16 | (7:9) |
S4 | 13:05 | Zlín CH | – | Házená V. Bystřice | 14:12 | (8:5) |
S5 | 13:40 | TJ Ostrava | – | Olomouc | 22:13 | (10:4) |
S6 | 14:15 | HC Zubří | – | Zlín D | 12:15 | (4:10) |
S7 | 14:50 | Kolín | – | TJ Rožnov | 4:6 | (2:4) |
S8 | 15:25 | Polanka | – | TJ Ostrava | 17:21 | (8:11) |
S9 | 16:00 | C. Haná | – | Zlín CH | 12:15 | (9:12) |
S10 | 16:35 | Velká Bystřice | – | Kolín | 15:3 | (9:2) |
S11 | 17:10 | Olomouc | – | ŠKP Bratislava | 18:17 | (8:9) |
S12 | 17:45 | Zlín D | – | Stupava | 16:10 | (8:1) |
S13 | 18:20 | Velká Bystřice | – | C. Haná | 9:15 | (5:11) |
S14 | 19:00 | Brno | – | HC Zubří | 21:10 | (12:6) |
Skupina 1 | Skupina 2 | Skupina 3 | Skupina 4 |
HC Tatran Stupava | HC Zlín, dívky | TJ Rožnov p.R. | HC Zlín, chlapci |
HC Zubří | TJ Sokol Centrum Haná | ŠKP Bratislava | Handball club Kolín |
Házená Velká Bystřice | SKKP Handball Brno | TJ Sokol Ostrava | HBC Olomouc 1966 |
SKH Polanka n. O. | |||
VÝSLEDKY SKUPINY ZDE | VÝSLEDKY SKUPINY ZDE | VÝSLEDKY SKUPINY ZDE | VÝSLEDKY SKUPINY ZDE |
Výsledky základních skupin sobota 25.11.2017
Utkání | Čas | Družstvo A | Družstvo B | Výsledek | Poločas | |
Z11 | 7:55 | Stupava | – | V. Bystřice | 16:15 | (6:6) |
Z12 | 8:35 | Brno | – | Zlín, D | 14:16 | (10:11) |
Z13 | 9:10 | Zlín, CH | – | Kolín | 14:5 | (4:4) |
Z14 | 9:45 | Olomouc | – | Polanka | 12:16 | (6:8) |
Z15 | 10:25 | Centrum Haná | – | Brno | 7:16 | (3:8) |
Výsledky základních skupin – pátek 24.11.2017
Utkání | Čas | Družstvo A | Družstvo B | Výsledek | Poločas | |
Z1 | 14:20 | Rožnov | – | Ostrava | 8:12 | (3: 6) |
Z2 | 14:55 | Zlín, CH | – | Olomouc | 10:18 | (6 :6) |
Z3 | 15:30 | Zubří | – | V. Bystřice | 14:8 | (7:5) |
Z4 | 16:10 | Polanka | – | Zlín, CH | 25:10 | (11:4) |
Z5 | 16:45 | Olomouc | – | Kolín | 22:4 | (12 :1) |
Z6 | 17:20 | Stupava | – | Zubří | 11:11 | (8:3) |
Z7 | 17:50 | Ostrava | – | Bratislava | 24:6 | (11:3) |
Z8 | 18:25 | Zlín, D | – | Centrum Haná | 18:11 | (9:9) |
Z9 | 19:00 | Kolín | – | Polanka | 1:19 | (1:11) |
Z10 | 19:35 | Bratislava | – | Rožnov | 17:15 | (9:8) |