DOBIÁŠ CUP – starší žáci, finále Prešov – Modra

Doporučujeme

Zítřejší finále si zahrají slovenské týmy Tatran Prešov a TJ Slovan Modra.

dcst_tymy_2016-_15

dcst_tymy_2016-_4

A slovenské týmy obsadily i utkání o bronz a to ŠKP Bratislava a TJ Tatran Stupava.

Domácí tým Rožnov se utká o 5. místo s SK Žeravice

 

 

Neděle 4.12.2016
S15 07:50 Maloměřice
- Polanka
 
S16 08:25 Zubří
- Opava
 
o 7. místo 9:00 Dukla Praha - Centrum Haná  
S17 9:35 Polanka - Pardubice  
o 5. místo 10:15 Žeravice
- Rožnov p. R.
 
o 3. místo 10:55 Bratislava
- Stupava
 
Finále 11:35 Modra - Prešov  
12 : 15 VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ A PŘEDÁVÁNÍ CEN

SEMIFINÁLOVÉ SKUPINA A a B, SKUPINA C (o 9.-13. místo)

A skupina B skupina C skupina
ŠKP Bratislava
TJ Tatran Stupava
1. HC Pardubice
SK Žeravice
TJ Sokol Centrum Haná
HC Zubří
HC Dukla Praha
Tatran Prešov
SKH Polanka n. O.
TJ Slovan Modra  TJ Rožnov p. Radh. SHC Maloměřice Brno
SK p.e.m.a. Opava

 

ZÁKLADNÍ SKUPINY

1. skupina 2. skupina 3. skupina 4. skupina
SK Žeravice
TJ Slovan Modra
SKH Polanka n.O.
SK p.e.m.a. Opava
ŠKP Bratislava
HC Zubří
TJ Tatran Stupava
Tatran Prešov
1. HC Pardubice
HC Dukla Praha
TJ Sokol Centrum Haná
SHC Maloměřice
TJ Rožnov pod Radhoštěm
Sobota 3.12.2016
Z11 07:50 Maloměřice - Opava  14 : 11 (7:6)
Z12 08:25 Modra
- Dukla Praha  14 : 16  (6:4)
Z13 09:00 Pardubice - Žeravice
 8 : 17 (1:8)
Z14 09:35 Stupava
- Centrum Haná
 11 : 10 (5:6)
Z15 10:10 Prešov - Opava  27 : 7 (16:0)
  Konec základních skupin (1, 2, 3, 4). Od 10:55 do 11:15 proběhne střelecká soutěž.Nové skupiny: A – první a druhý ze skupin 1 a 2, B – první a druhý ze skupin 3 a 4
C - třetí ze skupin 1, 2, 3 atřetí a čtvrtý ze skupiny 4 – zápasy o 9.-13.místo
S1 11:15 Polanka n.O.
- Zubří
 11 : 18 (3:9)
S2 11:50 Žeravice
- Modra
 13 : 17 (9:7)
S3 12:25 Maloměřice
- Pardubice
 12 : 14 (10:6)
S4 13:00 Stupava
- Rožnov p.R.
 17 : 11 (8:6)
S5 13:35 Bratislava
- Dukla Praha
 13 : 12 (7:7)
S6 14:10  Opava  -  Polanka n. O.  11 : 15 (5:6)
S7 14:45  Prešov
 -  Stupava
19 : 8 (6:5)
S8 15:20  Zubří  -  Maloměřice  23 : 9 (9:4)
S9 16:00  Pardubice  -  Opava  13 : 7 (7:3)
S10 16:35  Rožnov p. R.  -  Centrum Haná  17 : 13 (11:6)
S11 17:10  Dukla  -  Žeravice  11 : 12 (4:7)
S12 17:45  Pardubice  -  Zubří  11 : 17 (9:7)
S13 18:20  Modra  -  Bratislava  14 : 12 (10:7)
S14 19:00  Centrum Haná  -  Prešov  10 : 24 
Pátek 2.12.2016
Z1 14:10 Rožnov p.R. - Prešov  8 : 22 (2:13)
Z2 14:45 Žeravice - Bratislava  8 : 12 (6:9)
Z3 15:20 Opava - Rožnov p.R.  12 : 17 (9:11)
Z4 15:55 Prešov - Maloměřice  29 : 8 (14:3)
Z5 16:30 Bratislava - Pardubice  17 : 7 (7:3)
Z6 17:10 Zubří - Modra  18 : 20 (9:8)
Z7 17:45 Polanka n. O.
- Stupava
 10 : 18 (6:9)
Z8 18:25 Rožnov p.R. - Maloměřice  17 : 13 (10:7)
Z9 19:10 Centrum Haná - Polanka n.O.  16 : 10 (9:6)
Z10 19:45 Dukla Praha - Zubří  14 : 15 (7:7)

 



Letošní ročníky našich turnaji podporují STROM ŽIVOTA

dobias cup_strom zivota