DOBIÁŠ CUP 2018

Vítejte na stránkách házenkářských turnajů mladších a starších žáků
DOBIÁŠ CUP ROŽNOV


GRATULUJEME VÍTĚZI STARŠÍCH ŽÁKŮ TÝMU ŠKP Bratislava
dc_stazaci_vyhlaseni_2018_131

Nejlepší hráč: Dominik JANOŠKA (ŠKP Bratislava)
dc_stazaci_vyhlaseni_2018_37
Nejlepší střelec Dominik JANOŠKA (ŠKP Bratislava)
dc_stazaci_vyhlaseni_2018_32
Nejlepší brankář: Samuel ČIK (TJ Slovan Modra)
dc_stazaci_vyhlaseni_2018_27

 


VÍTĚZEM 17. ROČNÍKU TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ JE HBC OLOMOUC 1966

dc_mlazaci_vyhlaseni_2018_85

Reportáž TV Beskyd z turnaje ZDE
Reportáž z návštěvy Kuby Guryče na turnaji ZDE


KONEČNÉ POŘADÍ
1 .ŠKP Bratislava

dc_stazaci_bratislava_2018_2
2. Tatran Prešov B
dc_stazaci_presovb_2018_5
3. Tatran Prešov A
dc_stazaci_presova2018_9

4. MŠK Povážská Bystrica
dc_stazaci_povazska_2018_3
5. HC Zlín
dc_stazaci_zlin_2018_2
6. TJ Slovan Modra
dc_stazaci_modra_2018_5
7. TJ Sokol Centrum Haná
dc_stazaci_centrumhana_2018_4
8. HC Dukla Praha
dc_stazaci_dukla_2018_4
9. TJ Sokol Ostrava
dc_stazaci_ostrava_2018_11
10. SKP Frýdek – Místek
dc_stazaci_frydek_2018_3
11. TJ Sokol Újezd u Brna
dc_stazaci_ujezd_2018_4
12. TJ Rožnov p. Radh.
dc_stazaci_roznov_2018_10
13. HC Tatran Stupava
dc_stazaci_stupava_2018_2


FOTOGALERIE Z TURNAJE STARŠÍCH ŽÁKŮ
Slavnostní vyhlášení 
Finále: ŠKP Bratislava – Tatran Prešov 
o 3. místo Tatran Prešov A – MŠK Povážská Bystrica
o 5. místo: HC Zlín – TJ Slovan Modra
o 7. místo: TJ Sokol Centrum Haná – HC Dukla Praha
TJ Sokol Újezd u Brna – TJ Rožnov p.R.
Tatran Prešov A – ŠKP Bratislava
SKP Frýdek – Místek – TJ Sokol Ostrava
TJ Sokol Centrum Haná – HC Zlín
HC Dukla Praha – MŠK Povážská Bystrica
TJ Sokol Újezd u Brna – ŠKP Bratislava
HC Tatran Stupava – Tatran Prešov B
Střelecká soutěž
MŠK Povážská Bystrica – SKP Frýdek – Místek
TJ Slovan Modra – TJ Rožnov p. Radh.
TJ Rožnov p. Radh. – MŠK Pov. Bystrica
SKP Frýdek – Místek – TJ Slovan Modra
ŠKP Bratislava – HC Zlín


Tradiční střeleckou soutěž vyhrál Tobias Urban (MŠK Pov. Bystrica), před Matúšem Hrubšou (TJ Slovan Modrou). Na 3. místě skončili Marek Zahumenský a Michal Krestan (SKP Fr.-Místek)

dc_stazaci_streleckasoutez_2018_34
FOTO ZDE


Neděle 2.12.2018
S15 07:50 Fr.-Místek
Stupava
 14 : 6 (10:2)
S16 08:25 Újezd
Rožnov p.R.
 21 : 17 (11:11)
F1 9:00 Haná Dukla 19 : 17 (6:11)
S17 9:35 Stupava Ostrava  12 : 19 (6:11)
F2 10:15 Zlín
Modra
19 : 14 (9:4)
F3 10:55 Prešov A
Pov. Bystrica
25 : 19 (15:10)
F4 11:35 Bratislava Prešov B 18 : 11 (10:5)
12 : 15 VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ A PŘEDÁVÁNÍ CEN
Sobota 1.12.2018
SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C
 Tatran Prešov A  Tatran Prešov B  TJ Sokol Ostrava
 TJ Sokol Centrum Haná  HC Dukla Praha  TJ Újezd u Brna
 ŠKP Bratislava  MŠK Povážská Bystrica  HC Tatran Stupava
 HC Zlín  TJ Slovan Modra  SKP Fr.-Místek
     TJ Rožnov p. R.
S1 11:20 Prešov B
Modra
 17 : 14 (10:6)
S2 11:55 Dukla
Pov.Bystrica
 15 : 19 (8:9)
S3 12:30 Stupava
Újezd
 13 : 15 (8:7)
S4 13:05 Centrum Haná Zlín
 13 : 18 (8:10)
S5 13:40 Fr.-Místek Ostrava
 18 : 20 (10:7)
S6 14:15  Prešov A  –  Bratislava  18 : 21 (7:10)
S7 14:50  Rožnov
 –  Stupava
 14 : 8 (7:6)
S8 15:25  Pov.Bystrica  –  Prešov B  15 : 15 (5:6)
S9 16:00  Ostrava  –  Újezd  22 : 14 (10:7)
S10 16:35 Modra  –  Dukla  13 : 10 (4:5)
S11 17:10  Bratislava  –  Centrum Haná  26 : 15 (13:7)
S12 17:45  Zlín  –  Prešov A  14 : 18 (5:11)
S13 18:20  Ostrava  –  Rožnov  17 : 10 (9:6)
S14 18:55  Újezd  –  Fr.-Místek  13 : 26 (6:13)

ZÁKLADNÍ SKUPINY

1. skupina 2. skupina 3. skupina 4. skupina
Tatran Prešov A
HC Zlín
HC Tatran Stupava
TJ Rožnov pod Radhoštěm
TJ Sokol Centrum Haná
TJ Sokol Újezd u Brna
HC Dukla Praha TJ Slovan Modra
TJ Sokol Ostrava
ŠKP Bratislava
Tatran Prešov B MŠK Povážská Bystrica
      SKP Frýdek-Místek
Sobota 1.12.2018
Z11 07:55 Modra Rožnov  16 : 11 (9:4)
Z12 08:35 Pov. Bystrica
Fr. – Místek  18 : 15 (9:8)
Z13 09:10 Stupava Prešov B
 7 : 17 (5:10)
Z14 09:45 Újezd
Bratislava
 21 : 31 (7:16)
Z15 10:25 Centrum Haná Prešov A  13 : 18 (5:8)
  Konec základních skupin (1, 2, 3, 4). Od 10:55 do 11:15 proběhne střelecká soutěž.Nové skupiny: A – první a druhý ze skupin 1 a 2, B – první a druhý ze skupin 3 a 4
C – třetí ze skupin 1, 2, 3 atřetí a čtvrtý ze skupiny 4 – zápasy o 9.-13.místo
Pátek 30.11.2018
Z1 14:20 Rožnov p.R. Pov. Bystrica  13 : 29 (7:12)
Z2 14:55 Fr.-Místek Modra  14 : 17 (9:8)
Z3 15:30 Bratislava Zlín  27 : 19 (14:11)
Z4 16:05 Rožnov p.R. Fr.-Místek  16 : 26 (8:12)
Z5 16:40 Modra Pov. Bystrica  14 : 18 (6:9)
Z6 17:15 Ostrava Centrum Haná  14 : 14 (5:5)
Z7 17:50 Zlín
Újezd
 20 : 19 (13:7)
Z8 18:25 Dukla Stupava  17 : 13 (8:6)
Z9 19:00 Prešov A Ostrava  19 : 13 (12:4)
Z10 19:35 Prešov B Dukla  23 : 17 (11:6)

 


NÁŠ TURNAJ PODPORUJE JAKUBA GURYČU – hráči budou pomáhat svými góly, ale pomoct mohou i trenéři, rodiče, celý oddíl a to přivezením starých nepoužíváných, nefunkčních mobilů

NA TURNAJI MLADŠÍCH ŽÁKŮ PADLO CELKEM 910 BRANEK A NA KUBOVO KONTO TAK PŘISPĚJEME ČÁSTKOU 1 820 Kč. Děkujeme a příští týden střílíme dál 🙂
NA TURNAJI STARŠÍCH ŽÁKŮ PADLO CELKEM 1 211 BRANEK A NA KUBOVO KONTO TAK PŘISPĚJEME ČÁSTKOU 2 422 Kč.
CELKEM JSTE TAK KUBOVI VYSTŘÍLELI 4242 Kč. DĚKUJEME


Nabídka letošních trunajových triček :)- design zůstává, barvy se mění :), takže další do sérky 🙂