Rozlosování starší žáci

ZÁKLADNÍ SKUPINY

1. skupina 2. skupina 3. skupina 4. skupina
Tatran Prešov A
HC Zlín
HC Tatran Stupava
TJ Rožnov pod Radhoštěm
TJ Sokol Centrum Haná
TJ Sokol Újezd u Brna
HC Dukla Praha TJ Slovan Modra
TJ Sokol Ostrava
ŠKP Bratislava
Tatran Prešov B MŠK Povážská Bystrica
SKP Frýdek-Místek

 

Pátek 30.11.2018
Z1 14:20 Rožnov p.R. Pov. Bystrica 4. skupina
Z2 14:55 Fr.-Místek Modra 4. skupina
Z3 15:30 Bratislava Zlín 2. skupina
Z4 16:05 Rožnov p.R. Fr.-Místek 4. skupina
Z5 16:40 Modra Pov. Bystrica 4. skupina
Z6 17:15 Ostrava Centrum Haná 1. skupina
Z7 17:50 Zlín
Újezd
2. skupina
Z8 18:25 Dukla Stupava 3. skupina
Z9 19:00 Prešov A Ostrava 1. skupina
Z10 19:35 Prešov B Dukla 3. skupina

 

Sobota 1.12.2018
Z11 07:55 Modra Rožnov 4. skupina
Z12 08:35 Pov. Bystrica
Fr. – Místek 4. skupina
Z13 09:10 Stupava Prešov B
3. skupina
Z14 09:45 Újezd
Bratislava
2. skupina
Z15 10:25 Centrum Haná Prešov A 1. skupina
  Konec základních skupin (1, 2, 3, 4). Od 10:55 do 11:15 proběhne střelecká soutěž.Nové skupiny: A – první a druhý ze skupin 1 a 2, B – první a druhý ze skupin 3 a 4
C – třetí ze skupin 1, 2, 3 atřetí a čtvrtý ze skupiny 4 – zápasy o 9.-13.místo
S1 11:20 První z 3
Druhý z 4
B. skupina
S2 11:55 Druhý z 3
První z 4
B. skupina
S3 12:30 Třetí z 3
Třetí z 2
C. skupina
S4 13:05 Druhý z 1
Druhý z 2
A. skupina
S5 13:40 Třetí z 4
Třetí z 1
C. skupina
S6 14:15  První z 1  –  První z 2 A. skupina
S7 14:50  Čtvrtý z 4
 –  Třetí z 3
 C. skupina
S8 15:25  První z 4  –  První z 3  B. skupina
S9 16:00  Třetí z 1  –  Třetí z 2  C. skupina
S10 16:35  Druhý z 4  –  Druhý z 3  B. skupina
S11 17:10  První z 2  –  Druhý z 1  A. skupina
S12 17:45  Druhý z 2  –  První z 1  A. skupina
S13 18:20  Třetí z 1  –  Čtvrtý z 4  C. skupina
S14 18:55  Třetí z 2  –  Třetí z 4  C. skupina

 

Neděle 2.12.2018
S15 07:50 Třetí z 4
Třetí z 3
C. skupina
S16 08:25 Třetí z 2
Čtvrtý z 4
C. skupina
F1 9:00 Čtvrtý A Čtvrtý B o 7.-8.místo
S17 9:35 Třetí z 3 Třetí z 1 C. skupina
F2 10:15 Třetí  A
Třetí B
o 5.-6.místo
F3 10:55 Druhý A
Druhý B
o 3.-4.místo
F4 11:35 První A První B o 1.-2.místo
12 : 15 VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ A PŘEDÁVÁNÍ CEN