Mladší žáci – souhrn 2016

Fotogalerie z turnaje ZDE

Vítězem turnaje mladších žáků se stalo družstvo HC ZUBŘÍ, které v dramatickém a sportovně nádherném finále o branku porazilo TJ Sokol Centrum Haná.

Na třetím místě skončil tým TJ STM Olomouc, na čtvrtém MŠK Povážská Bystrica .

mg_9235

Foto všech týmů ZDE

Nejlepší střelec turnaje: PAVEL MANCL (HC Zlín)

Dobias-Cup_mladsi__vyhlaseni_2016-_15
Nejlepší hráč turnaje: DAVID FLAJSAR (TJ Sokol Centrum Haná)

Dobias-Cup_mladsi__vyhlaseni_2016-_18
Nejlepší brankář turnaje: VÁCLAV VANĚK (Házená Mělník)

Dobias-Cup_mladsi__vyhlaseni_2016-_20

Konečné pořadí turnaje:
1. HC ZUBŘÍ – „trojnásobný vítěz turnaje“ (2006, 2011 a 2016)
2. TJ Sokol Centrum Haná
3. TJ STM Olomouc
4. MŠK Povážská Bystrica
5. HC Zlín chlapci
6. Házená Mělník
7. TJ Lokomotiva Louny
8. HK Kúpele Bojnice
9. ŠKP Bratislava
10. SHC Maloměřice
11. TJ Rožnov pod Radhoštěm
12. SK Žeravice
13. SKH Polanka n. O.
14. TJ Sokol Újezd u Brna
15. TJ Slovan Modra
16. HC Zlín – děvčata
17. SK Velká Bystřice
18. HC Tatran Stupava
19. TJ Sokol Šťáhlavy
20. TJ Sokol Horka nad Moravou
NEDĚLE 27.11.2016 – hala ROŽNOV
Utkání o umístěni na:
19. a 20. místě 07:45
Horka

Šťáhlavy 9 : 12 (4:6)
17. a 18. místě 08:20
Velká Bystřice

Stupava  18 : 9 (8:5)
15. a 16. místě 08:55 Modrá
Zlín děvčata  20 : 9 (13:2)
13. a 14. místě 09:30
Újezd u Brna

Polanka  17 : 22 (11:9)
11. a 12. místě 10:05 Žeravice Rožnov p. R.  13 : 14 (7:8)
9. a 10. místě 10:40 Bratislava Maloměřice  15 : 10 (8:2)
7. a 8. místě 11:15 Louny Bojnice  27 : 6 (17:4)
5. a 6.  místě 11:50  Zlín chlapci Mělník  19 : 17 (10:7)
3. a 4. místě 12:30  Povážská Bystrica  – Olomouc  8 : 10 (4:5)
1. a 2. místě 13:10  Zubří   – Centrum Haná  19 : 18 (9:9)
13:45 Vyhlášení vítězů a předávání cen
Sobota  26.11.2016 – hala ZUBŘÍ
D5 08:15 Bratislava Pov. Bystrica 13 : 13 (7:7)
C6 08:55 Horka n.M.
Louny 9 : 21 (4:12)
D6 09:35 Velká Bystřice Pov. Bystrica 15 : 17 (10:9)
C7 10:15 Modra Žeravice 10 : 15 (4:7)
D7 10:50 Újezd u Brna Bratislava 15 : 26 (5:13)
D8 11:30 Pov. Bystrica Zlín – chlapci 15 : 13 (8:8)
C8 12:05  Louny  –  Modra 22 : 21 (11:8)
C9 12:45  Horka n.M. Zubří 9 : 19 (3:11)
D9 13:20  Zlín – chlapci Velká Bystřice 15 : 11 (14:6)
D10 14:00  Pov. Bystrica Újezd u Brna 19 : 18 (5:7)
C10 14:40  Louny Žeravice 18 : 12 (9:7)

SEMIFINÁLOVÉ UTKÁNÍ  C a D  SKUPIN C o pořadí na 1.-10. místě skupin C a D

SZ1 15:20 Horka n.M.
Velká Bystřice
 2 : 17 (0:11)
SZ2 16:00 Modra
Újezd u Brna
 21 : 22 (12:10)
SZ3 16:40 Žeravice
Bratislava
 12 : 15 (9:12)
SZ4 17:20 Louny
Zlín_ch
 16 : 20 (9:12)
SZ5 18:00 Zubří
Povážská Bystrica
 20 : 17 (11:9)
Sobota 26.11.2016 – hala ROŽNOV
B4 07:50 Malaoměřice
Šťáhlavy
16 : 11 (9:5)
A5 08:30 Rožnov
Stupava 16 : 6 (9:3)
B6 09:10 Olomouc
Zlín – dívky
18 : 12 (10:5)
B7 09:50 Šťáhlavy
Bojnice 11 : 15 (7:8)
A6 10:30 Centrum Haná
Mělník 13 : 13 (3:7)
A7 11:05 Stupava
Polanka 10 : 16 (4:9)
B8 11:45 Zlín – dívky
Maloměřice 8 : 21 (4:10)
A8 12:20 Mělník
Rožnov
19 : 16 (11:9)
B9 13:00 Bojnice
Olomouc
7 : 17 (4:8)
A9 13:35 Centrum Haná Stupava
14 : 7 (7:3)
A10 14:10 Mělník
Polanka 15 : 13 (6:10)
B4 14:45 Šťáhlavy Olomouc 5 : 18

SEMIFINÁLOVÉ UTKÁNÍ A a B SKUPIN C o pořadí na 1.-10. místě skupin A a B

SR1 15:30 Stupava
Šťáhlavy
 11 : 8 (7:7)
SR2 16:10 Polanka
Zlín_dívky
 15 : 12 (8:7)
SR3 16:50 Rožnov
Maloměřice
 10 : 13 (6:7)
SR4 17:130 Mělník
Bojnice
 15 : 10 (6:4)
SR5 18:10 Centrum Haná
Olomouc
 15 : 12 (

ZÁKLADNÍ SKUPINY

A. skupina B. skupina C. skupina D. skupina
TJ Rožnov p.R.
SHC Maloměřice
HC Zubří
ŠKP Bratislava
HC Tatran Stupava
HK Bojnice
TJSlovan Modra
HC Zlín chlapci
SKH Polanka n.O.
TJ STM Olomouc SK Žeravice
TJ Sokol Újezd u Brna
Házená Mělník HC Zlín dívky  TJ Sokol Horka n.M. SK Velká Bystřice
TJ Sokol Centrum Haná TJ Sokol Šťáhlavy TJ Lokomotiva Louny MŠK Povážská Bystrica

 

Pátek 25.11.2016 – hala ZUBŘÍ
C1 14:30 Zubří Modra 21 : 20 (11:9)
C2 15:10 Žeravice
Horka n.M.
14 : 12 (8:6)
C3 15:50 Zubří
Louny 23 : 22 (10:12)
C4 16:25 Modra
Horka n.M.
17 : 3 (7:2)
C5 17:00 Žeravice Zubří 18 : 23 (11:14)
C6 17:40 Stupava Mělník 8 : 24 (2:12)
Pátek 25.11.2016 – hala ROŽNOV p.R.
B1 14:00 Maloměřice Bojnice 12 : 21 (6:14)
A1 14:35 Polanka Rožnov 24 : 26 (12:13)
B10 15:10 Zlín – dívky Šťáhlavy 10 : 6 (6:4)
B2 15:45 Olomouc Maloměřice 15 : 8 (8:5)
D2 16:25 Bratislava Zlín – chlapci 11 : 20 (6:14)
D3 17:00 Újezd u Brna Velká Bystřice 19 : 16 (7:6)
B3 17:40 Bojnice Zlín – dívky 10 : 9 (5:5)
A2 18:15 Polanka Centrum Haná 7 : 17 (5:11)
D1 18:50 Zlín – chlapci Újezd u Brna 20 : 11 (9:10)
D4 19:30 Velká Bystřice Bratislava 12 : 16 (7:9)
A4 20:05 Rožnov Centrum Haná 10 : 21 (5:12)


Letošní ročníky našich turnajů podporují STROM ŽIVOTA

dobias cup_strom zivota
Děkujeme všem účastníků obou kategorií za vstřelené branky. Přispěli tak na dobrou věc částkou 2 716 Kč.
A další částkou 2 760 Kč přispěli další účastníci turnaje do pokladniček STROMU ŽIVOTA.

VŠEM VELKÝ DÍK