Vítejte na stránkách házenkářských turnajů mladších a starších žáků
DOBIÁŠ CUP ROŽNOV
VÍTĚZEM 17. ROČNÍKU TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ JE HBC OLOMOUC 1966
Foto z vyhlášení ZDE
Reportáž TV Beskyd z turnaje ZDE
Reportáž z návštěvy Kuby Guryče na turnaji ZDE
KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ – MLADŠÍ ŽÁCI 2018
1. HBC Olomouc 1966
2. Tatran Litovel
3. Tatran Prešov
4. HK Kúpele Bojnice
5. TJ Sokol Horka nad Moravou
6. HC Kolín
7. ŠKP Bratislava
8. MHC Bardejov
9. HC Dukla Praha
10. TJ Rožnov pod Radhoštěm
11. TJ Sokol Poruba
12. SK Házená Polanka
13. ŠK Zemlín Trebišov
NEJLEPŠÍ HRÁČ: Václav NAJER (Tatran Litovel)
NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ: Stanislav KRETEK (TJ Rožnov pod Radhoštěm)
NEJLEPŠÍ STŘELEC: Lukáš PACEK (ŠKP Bratislava)
FOTOGALERIE
Foto družstev
Finále: Tatran Litovel – HBC Olomouc 1966
O 3. místo: Tatran Litovel – HK Kúpele Bojnice
O 5.místo TJ Sokol Horka nad Moravou – HC Kolín
HC Dukla Praha – ŠK Zemplín Trebišov
TJ Sokol Poruba – TJ Rožnov pod Radhoštěm
TJ Rožnov p.R. – HK Kúpele Bojnice
ŠKP Bratislava – TJ Sokol Poruba
SK Házená Polanka – TJ Sokol Horka n.M.
ŠKP Bratislava – HBC Olomouc 1966
MHC Bardejov – HC Dukla Praha
TJ Sokol Poruba – ŠK Zemplín Trebišov
TJ Sokol Horka n.M. – Tatran Prešov
Střelecká soutěž
TJ Rožnov p.R. – HC Dukla Praha
HC Kolín – HBC Olomouc 1966
Tatran Prešov – Tatran Litovel
Střeleckou soutěž ovládli Adam Zifčák (Litovel), Lukáš Pacek (Bratislava) a Daniel Škoda (Olomouc).
V bráně čelili střelbě Terka Lovecká (Poruba), Adam Berger (Olomouc), Filip Tomáš (Prešov) a Standa Kretek (Rožnov)
FINÁLE TURNAJE BUDE RYZE ČESKOU ZÁLEŽITOSTÍ, RESPEKTIVE HANÁCKOU A TO MEZI TÝMY LITOVLE A OLOMOUCÍ.
NAOPAK BOJ O BRONZ BUDE SLOVENSKÝ, UTKAJÍ SE PREŠOV S BOJNICEMI.
Neděle 25.11.2018 |
|||||
S15 | 07:50 | Poruba |
– | Rožnov p.R. | 9 : 9 (4:3) |
S16 | 08:25 | Dukla |
– | Trebišov |
18 : 7 (6:3) |
F1 | 9:00 | Bardejov | – | Bratislava | 16 : 17 (8:8) |
S17 | 9:35 | Rožnov p. R. | – | Polanka | 16 : 10 (6:4) |
F2 | 10:15 | Horka n.M. | – | Kolín | 11 : 8 (4:4) |
F3 | 10:55 | Prešov |
– | Bojnice |
14 : 11 (7:6) |
F4 | 11:35 | Litovel | – | Olomouc | 15 : 20 (7:8) |
12 : 15 VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ A PŘEDÁVÁNÍ CEN |
Sobota 24.11.2018 |
|||||
Z11 | 07:55 | Bratislava | – | Olomouc | 14 : 22 (8:12) |
Z12 | 08:30 | Bardejov |
– | Dukla Praha | 13 : 12 (8:8) |
Z13 | 09:10 | Poruba | – | Trebišov | 16 : 5 (7:2) |
Z14 | 09:45 | Horka n.M. |
– | Prešov |
10 : 13 (4:9) |
Z15 | 10:25 | Dukla Praha | – | Litovel | 13 : 13 (6:7) |
Konec základních skupin (1, 2, 3, 4). Od 11:00 do 11:20 proběhne střelecká soutěž. Nové skupiny: A – první a druhý ze skupin 1 a 2, B – první a druhý ze skupin 3 a 4 C – třetí ze skupin 1, 2, 3 atřetí a čtvrtý ze skupiny 4 – zápasy o 9.-13.místo |
|||||
S1 | 11:25 | Poruba |
– | Polanka | 12 : 6 (8:1) |
S2 | 12:00 | Bojnice |
– | Bratislava |
15 : 12 (7:5) |
S3 | 12:35 | Bardejov |
– | Prešov |
8 : 12 (7:8) |
S4 | 13:10 | Rožnov p.R. |
– | Dukla | 11 : 18 (3:6) |
S5 | 13:45 | Kolín | – | Olomouc | 14 : 20 (9:10) |
S6 | 14:25 | Polanka | – | Trebišov | 17 : 7 (11:3) |
S7 | 15:00 | Prešov |
– | Litovel |
10 : 12 (2:8) |
S8 | 15:35 | Olomouc | – | Bojnice | 19 : 9 (11:5) |
S9 | 16:10 | Dukla | – | Poruba | 14 : 6 (9:3) |
S10 | 16:45 | Trebišov | – | Rožnov p. R. | 3 : 18 (2:5) |
S11 | 17:25 | Litovel | – | Horka n.M. | 16 : 11 (11:3) |
S12 | 18:00 | Bratislava | – | Kolín | 13 : 13 (7:4) |
S13 | 18:35 | Polanka | – | Dukla | 10 : 19 (7:13) |
S14 | 19:10 | Horka n. M. | – | Bardejov | 19 : 14 (9:8) |
ZÁKLADNÍ SKUPINY
1. skupina | 2. skupina | 3. skupina | 4. skupina |
TJ S.Horka n.M. |
MHC Bardejov |
TJ Rožnov p. Radh. |
ŠK Zemplín Trebišov |
Tatran Prešov | HC Dukla Praha |
HC Kolín |
TJ Sokol Poruba |
SK Házená Polanka n.O. |
Tatran Litovel |
HK Kúpele Bojnice |
HBC Olomouc 1966 |
ŠKP Bratislava |
Pátek 23.11.2018 |
|||||
Z1 | 14:20 | Rožnov p.R. | – | Bojnice | 11 : 16 (4:6) |
Z2 | 14:55 | Bratislava | – | Poruba | 10 : 8 (6:4) |
Z3 | 15:30 | Litovel | – | Bardejov | 18 : 12 (8:5) |
Z4 | 16:05 | Olomouc | – | Trebišov | 21 : 4 (12:4) |
Z5 | 16:40 | Kolín | – | Rožnov | 14 : 9 (6:4) |
Z6 | 17:15 | Polanka n.O. | – | Horka n.M. | 12 : 21 (7:8) |
Z7 | 17:50 | Trebišov |
– | Bratislava |
6 : 13 (2:5) |
Z8 | 18:25 | Olomouc | – | Poruba | 19 : 5 (10:3) |
Z9 | 19:00 | Bojnice | – | Kolín | 10 : 7 (7:5) |
Z10 | 19:35 | Prešov | – | Polanka n.O. | 18 : 6 (10:5) |
NÁŠ TURNAJ PODPORUJE JAKUBA GURYČU – hráči budou pomáhat svými góly, ale pomoct mohou i trenéři, rodiče, celý oddíl a to přivezením starých nepoužíváných, nefunkčních mobilů
NA TURNAJI MLADŠÍCH ŽÁKŮ PADLO CELKEM 910 BRANEK A NA KUBOVO KONTO TAK PŘISPĚJEME ČÁSTKOU 1 820 Kč. Děkujeme a příští týden střílíme dál 🙂
Nabídka letošních trunajových triček :)- design zůstává, barvy se mění :), takže další do sérky 🙂