Starší žáci – souhrn 2016

Prešov proměnil pátou účast na našem turnaji v zisk „zlata“. Po dvou stříbrech a dvou bronzech, konečně ZLATÍ :). Gratulujeme

mg_1267

Fotogalerie z vyhlášení ZDE
Fotogalerie týmu ZDE
Fotogalerie ze střelecké soutěže ZDE
Fotogalerie z utkání ZDE

Konečné pořadí turnaje:
1. Tatran Prešov
2. TJ Slovan Modra
3. ŠKP Bratislava
4. TJ Tatran Stupava
5. SK Žeravice
6. TJ Rožnov pod Radhoštěm
7. HC Dukla Praha
8. TJ Sokol Centrum Haná
9. HC Zubří
10. 1. HC Pardubice
11. SKH Polanka n. O.
12. SHC Maloměřice Brno
13. SK p.e.m.a. Opava

NEJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJE: David MIŠOVÝCH (TJ Slovan Modra)

dc_starsi_vyhlaseni_2016-_22
NEJLEPŠÍ STŘELEC TURNAJE: Jakub KRAVČÁK (Tatran Prešov)

dc_starsi_vyhlaseni_2016-_19
NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ TURNAJE: Karel ČEPICE (SK Žeravice)

dc_starsi_vyhlaseni_2016-_25

Neděle 4.12.2016
S15 07:50 Maloměřice
Polanka
 6 : 17 (2:5)
S16 08:25 Zubří
Opava
 23 : 9 (7:5)
o 7. místo 9:00 Dukla Praha Centrum Haná  18 : 6 (10:2)
S17 9:35 Polanka Pardubice  12 : 16 (5:5)
o 5. místo 10:15 Žeravice
Rožnov p. R.
 15 : 11 (9:7)
o 3. místo 10:55 Bratislava
Stupava
 15 : 10 (8:3)
Finále 11:35 Modra Prešov  11 : 17 (6:12)
12 : 15 VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ A PŘEDÁVÁNÍ CEN

SEMIFINÁLOVÉ SKUPINA A a B, SKUPINA C (o 9.-13. místo)

A skupina B skupina C skupina
ŠKP Bratislava
TJ Tatran Stupava
1. HC Pardubice
SK Žeravice
TJ Sokol Centrum Haná
HC Zubří
HC Dukla Praha
Tatran Prešov
SKH Polanka n. O.
TJ Slovan Modra  TJ Rožnov p. Radh. SHC Maloměřice Brno
SK p.e.m.a. Opava

 

ZÁKLADNÍ SKUPINY

1. skupina 2. skupina 3. skupina 4. skupina
SK Žeravice
TJ Slovan Modra
SKH Polanka n.O.
SK p.e.m.a. Opava
ŠKP Bratislava
HC Zubří
TJ Tatran Stupava
Tatran Prešov
1. HC Pardubice
HC Dukla Praha
TJ Sokol Centrum Haná
SHC Maloměřice
TJ Rožnov pod Radhoštěm
Sobota 3.12.2016
Z11 07:50 Maloměřice Opava  14 : 11 (7:6)
Z12 08:25 Modra
Dukla Praha  14 : 16  (6:4)
Z13 09:00 Pardubice Žeravice
 8 : 17 (1:8)
Z14 09:35 Stupava
Centrum Haná
 11 : 10 (5:6)
Z15 10:10 Prešov Opava  27 : 7 (16:0)
  Konec základních skupin (1, 2, 3, 4). Od 10:55 do 11:15 proběhne střelecká soutěž.Nové skupiny: A – první a druhý ze skupin 1 a 2, B – první a druhý ze skupin 3 a 4
C – třetí ze skupin 1, 2, 3 atřetí a čtvrtý ze skupiny 4 – zápasy o 9.-13.místo
S1 11:15 Polanka n.O.
Zubří
 11 : 18 (3:9)
S2 11:50 Žeravice
Modra
 13 : 17 (9:7)
S3 12:25 Maloměřice
Pardubice
 12 : 14 (10:6)
S4 13:00 Stupava
Rožnov p.R.
 17 : 11 (8:6)
S5 13:35 Bratislava
Dukla Praha
 13 : 12 (7:7)
S6 14:10  Opava  –  Polanka n. O.  11 : 15 (5:6)
S7 14:45  Prešov
 –  Stupava
19 : 8 (6:5)
S8 15:20  Zubří  –  Maloměřice  23 : 9 (9:4)
S9 16:00  Pardubice  –  Opava  13 : 7 (7:3)
S10 16:35  Rožnov p. R.  –  Centrum Haná  17 : 13 (11:6)
S11 17:10  Dukla  –  Žeravice  11 : 12 (4:7)
S12 17:45  Pardubice  –  Zubří  11 : 17 (9:7)
S13 18:20  Modra  –  Bratislava  14 : 12 (10:7)
S14 19:00  Centrum Haná  –  Prešov  10 : 24 
Pátek 2.12.2016
Z1 14:10 Rožnov p.R. Prešov  8 : 22 (2:13)
Z2 14:45 Žeravice Bratislava  8 : 12 (6:9)
Z3 15:20 Opava Rožnov p.R.  12 : 17 (9:11)
Z4 15:55 Prešov Maloměřice  29 : 8 (14:3)
Z5 16:30 Bratislava Pardubice  17 : 7 (7:3)
Z6 17:10 Zubří Modra  18 : 20 (9:8)
Z7 17:45 Polanka n. O.
Stupava
 10 : 18 (6:9)
Z8 18:25 Rožnov p.R. Maloměřice  17 : 13 (10:7)
Z9 19:10 Centrum Haná Polanka n.O.  16 : 10 (9:6)
Z10 19:45 Dukla Praha Zubří  14 : 15 (7:7)

 



Letošní ročníky našich turnajů podporují STROM ŽIVOTA

dobias cup_strom zivota
Děkujeme všem účastníků obou kategorií za vstřelené branky. Přispěli tak na dobrou věc částkou 2 716 Kč.
A další částkou 2 760 Kč přispěli další účastníci turnaje do pokladniček STROMU ŽIVOTA.

VŠEM VELKÝ DÍK