2018 Mladší žáci souhrn

Vítejte na stránkách házenkářských turnajů mladších a starších žáků
DOBIÁŠ CUP ROŽNOV


VÍTĚZEM 17. ROČNÍKU TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ JE HBC OLOMOUC 1966

dc_mlazaci_vyhlaseni_2018_85

Foto z vyhlášení ZDE

Reportáž TV Beskyd z turnaje ZDE
Reportáž z návštěvy Kuby Guryče na turnaji ZDE


KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ – MLADŠÍ ŽÁCI 2018
1. HBC Olomouc 1966

dc_mlazaci_vyhlaseni_2018_85
2. Tatran Litovel

dc_mlazaci_vyhlaseni_2018_83
3. Tatran Prešov

dc_mlazaci_vyhlaseni_2018_81
4. HK Kúpele Bojnice

dc_mlazaci_bojnice_2018_4
5. TJ Sokol Horka nad Moravou

dc_mlazaci_horka_2018_1
6. HC Kolín

dc_mlazaci_kolin_2018_2
7. ŠKP Bratislava

dc_mlazaci_bratislava_2018_4
8. MHC Bardejov

dc_mlazaci_bardejov_2018_5
9. HC Dukla Praha

dc_mlazaci_dukla_2018_4
10. TJ Rožnov pod Radhoštěm

dc_mlazaci_roznov_2018_6
11. TJ Sokol Poruba

dc_mlazaci_poruba_2018_3
12. SK Házená Polanka

dc_mlazaci_polanka_2018_6
13. ŠK Zemlín Trebišov

dc_mlazaci_trebisov_2018_4

NEJLEPŠÍ HRÁČ: Václav NAJER (Tatran Litovel)
dc_mlazaci_vyhlaseni_2018_25
NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ: Stanislav KRETEK (TJ Rožnov pod Radhoštěm)
dc_mlazaci_vyhlaseni_2018_31

NEJLEPŠÍ STŘELEC: Lukáš PACEK (ŠKP Bratislava)
dc_mlazaci_vyhlaseni_2018_21


FOTOGALERIE

Foto družstev
Finále: Tatran Litovel – HBC Olomouc 1966
O 3. místo: Tatran Litovel – HK Kúpele Bojnice
O 5.místo TJ Sokol Horka nad Moravou – HC Kolín
HC Dukla Praha – ŠK Zemplín Trebišov
TJ Sokol Poruba – TJ Rožnov pod Radhoštěm
TJ Rožnov p.R. – HK Kúpele Bojnice
ŠKP Bratislava – TJ Sokol Poruba
SK Házená Polanka – TJ Sokol Horka n.M.
ŠKP Bratislava – HBC Olomouc 1966
MHC Bardejov – HC Dukla Praha
TJ Sokol Poruba – ŠK Zemplín Trebišov
TJ Sokol Horka n.M. – Tatran Prešov
Střelecká soutěž
TJ Rožnov p.R. – HC Dukla Praha
HC Kolín – HBC Olomouc 1966
Tatran Prešov – Tatran Litovel


Střeleckou soutěž ovládli Adam Zifčák (Litovel), Lukáš Pacek (Bratislava) a Daniel Škoda (Olomouc).

dc_mlazaci_strelecka-soutez_2018_36
V bráně čelili střelbě Terka Lovecká (Poruba), Adam Berger (Olomouc), Filip Tomáš (Prešov) a Standa Kretek (Rožnov)

dc_mlazaci_strelecka-soutez_2018_37



FINÁLE TURNAJE BUDE RYZE ČESKOU ZÁLEŽITOSTÍ, RESPEKTIVE HANÁCKOU A TO MEZI TÝMY LITOVLE A OLOMOUCÍ.
NAOPAK BOJ O BRONZ BUDE SLOVENSKÝ, UTKAJÍ SE PREŠOV S BOJNICEMI.


Neděle 25.11.2018
S15 07:50 Poruba
Rožnov p.R.  9 : 9 (4:3)
S16 08:25 Dukla
Trebišov
 18 : 7 (6:3)
F1 9:00 Bardejov Bratislava  16 : 17 (8:8)
S17 9:35 Rožnov p. R. Polanka  16 : 10 (6:4)
F2 10:15 Horka n.M. Kolín  11 : 8 (4:4)
F3 10:55 Prešov
Bojnice
 14 : 11 (7:6)
F4 11:35 Litovel Olomouc  15 : 20 (7:8)
12 : 15 VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ A PŘEDÁVÁNÍ CEN
Sobota 24.11.2018
Z11 07:55 Bratislava Olomouc  14 : 22 (8:12)
Z12 08:30 Bardejov
Dukla Praha  13 : 12 (8:8)
Z13 09:10 Poruba Trebišov  16 : 5 (7:2)
Z14 09:45 Horka n.M.
Prešov
 10 : 13 (4:9)
Z15 10:25 Dukla Praha Litovel 13 : 13 (6:7)
  Konec základních skupin (1, 2, 3, 4). Od 11:00 do 11:20 proběhne střelecká soutěž.
Nové skupiny: A – první a druhý ze skupin 1 a 2, B – první a druhý ze skupin 3 a 4
                       C – třetí ze skupin 1, 2, 3 atřetí a čtvrtý ze skupiny 4 – zápasy o 9.-13.místo
S1 11:25 Poruba
Polanka  12 : 6 (8:1)
S2 12:00 Bojnice
Bratislava
 15 : 12 (7:5)
S3 12:35 Bardejov
Prešov
 8 : 12 (7:8)
S4 13:10 Rožnov p.R.
Dukla  11 : 18 (3:6)
S5 13:45 Kolín Olomouc  14 : 20 (9:10)
S6 14:25  Polanka  –  Trebišov  17 : 7 (11:3)
S7 15:00  Prešov
 –  Litovel
 10 : 12 (2:8)
S8 15:35  Olomouc  –  Bojnice  19 : 9 (11:5)
S9 16:10  Dukla  –  Poruba  14 : 6 (9:3)
S10 16:45  Trebišov  –  Rožnov p. R.  3 : 18 (2:5)
S11 17:25  Litovel  –  Horka n.M.  16 : 11 (11:3)
S12 18:00  Bratislava  –  Kolín  13 : 13 (7:4)
S13 18:35  Polanka  –  Dukla  10 : 19 (7:13)
S14 19:10  Horka n. M.  –  Bardejov  19 : 14 (9:8)

ZÁKLADNÍ SKUPINY

1. skupina 2. skupina 3. skupina 4. skupina
TJ S.Horka n.M.
MHC Bardejov
TJ Rožnov p. Radh.
ŠK Zemplín Trebišov
Tatran Prešov HC Dukla Praha
HC Kolín
TJ Sokol Poruba
SK Házená Polanka n.O.
Tatran Litovel
HK Kúpele Bojnice
HBC Olomouc 1966
      ŠKP Bratislava
Pátek 23.11.2018
Z1 14:20 Rožnov p.R. Bojnice  11 : 16 (4:6)
Z2 14:55 Bratislava Poruba  10 : 8 (6:4)
Z3 15:30 Litovel Bardejov  18 : 12 (8:5)
Z4 16:05 Olomouc Trebišov  21 : 4 (12:4)
Z5 16:40 Kolín Rožnov  14 : 9 (6:4)
Z6 17:15 Polanka n.O. Horka n.M.  12 : 21 (7:8)
Z7 17:50 Trebišov
Bratislava
 6 : 13 (2:5)
Z8 18:25 Olomouc Poruba  19 : 5 (10:3)
Z9 19:00 Bojnice Kolín  10 : 7 (7:5)
Z10 19:35 Prešov Polanka n.O.  18 : 6 (10:5)

NÁŠ TURNAJ PODPORUJE JAKUBA GURYČU – hráči budou pomáhat svými góly, ale pomoct mohou i trenéři, rodiče, celý oddíl a to přivezením starých nepoužíváných, nefunkčních mobilů

NA TURNAJI MLADŠÍCH ŽÁKŮ PADLO CELKEM 910 BRANEK A NA KUBOVO KONTO TAK PŘISPĚJEME ČÁSTKOU 1 820 Kč. Děkujeme a příští týden střílíme dál 🙂

Nabídka letošních trunajových triček :)- design zůstává, barvy se mění :), takže další do sérky 🙂